-
Hoi Willem.."het beestje" heeft een naam [img]wink.gif[/img]
Ja mooi gezegd dat oude comics iets simpels hebben maar dan op esn goede manier! [img]graemlins/thumbs_up.gif[/img]
Ik raad je aan Defenders, leuke klassieke verhalen met een beetje off beat team, art en inkleuring typisch jaren 80. En het schijnt dat The Defenders vaak de eerste serie is die comic liefhebbers van oudere comics beginnen te sparen dan wel hen echt verslaafd doen raken aan oudere comics!
iig was het mijn ticket tot bronze age comicdom!
[img]wink.gif[/img]
In de Retro Spandex topic staan ook meer aanraders.
[img]smile.gif[/img]
<font color="#cc6600" size="1">[ March 02, 2004 10:43 AM: Message edited by: Defunkt ]</font>
-
Dan zal ik eens wat Defenders gaan lezen.
Een vriend van me heeft de nummers: 14,23tm28,30tm34. Dan kan ik alvast beginnen.
In ieder geval bedankt voor de tip.
-
Hey Johan,
Ik heb maar 1 Golden Age comic.
Maar wel een hele mooie vind.
Action comics 101 (1946) Superman met die Atoombom cover. Ik weet niet of je dat iets zegt. Hij ziet
er nog zeer mooi uit vind ik. Heb je ook iets te koop van Marvel uit de Silver Age periode.
Ik heb volgens mij 1,5 jaar geleden 2 Spiderman comics bij je gekocht via qoop. Die waren gesigneerd door Romita sr.
Groeten, Willem
-
Hey Johan,
Als jij thui het oud papier buiten zet
dan kom ik wel een keertje langs dan [img]wink.gif[/img]
mzzl, Willem
-
Dat van die Spider-Man magazines klopt. Die Superman 101 zag ik enige tijd geleden aangeboden op Marktplaats. De prijs liep toen vrij snel hoog op. Ben jij de gelukkige bezitter geworden van die comic?
-
Ja, hij was redelijk prijzig.
Maar ik wou gewoon 1 golden age comic kopen.
En hij zag er echt geweldig uit. Een eenmalige uitgave waar ik zeer tevreden mee ben.
Ik had net HULK 181 voor 2 euro gekocht.
En ook een 70 silver age Spiderman comics voor 140 samen. Dus ik vond dat ik wel genoeg had uitgespaard. En die cover is echt geweldig!!
Groeten, Willem
ps, verkoop je ook Silver Age comics van Marvel?
-
Heeft iemand anders misschien een lijstje
met Silver Age comics die hij/zij heeft?
Altijd leuk om te zien wat mede verzamelaars hebben. Zoekt er iemand misschien nog wat nummers van bepaalde series?
Groeten, Willem
-
Ik heb honderden silver age van de volgen de series:
Batman
Detective Comics
Action Comics
Superman
JLA
Legion of Supeheroes/ Adventure Comics
Flash
Green Lantern
Aquaman
Blackhawk
Atom
Hawkman
Van deze genoemde sereis heb ik dus heel veel.
Maar ik heb hier en daar ook nog wel wat Marvel Comics liggen. Alsmede comics van Dell, Gold Key, Charlton en Archie. En dan heb ik ook nog een paar Golden Age comics. De oudste comic in mijn bezit is Detective Comics nummer 52 uit 1942.
Ik heb dus echt veel oud papier op voorrraad.
-
Ik heb geloof ik enkel Star-Lord...maar ik weet neit eens welke AGE dat is [img]eek.gif[/img] maar het is WEL een coole comic!!!
-
Valt me van je tegen... jij bent toch zelf ook een silver age lezer? [img]tongue.gif[/img]